Jak stres wpływa na nasz umysł i ciało? – webinarium

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Długotrwały stres i napięcie może prowadzić do rozwoju stanów lękowych i dolegliwości fizycznych. O działaniu stresu opowie dwójka specjalistów.

Wydarzenie jest kierowane do osób zainteresowanych zmniejszeniem nerwowych dolegliwości i objawów, które mogą przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. O roli stresu i jego negatywnym oddziaływaniu na układ nerwowy opowiedzą fizjoterapeutka Karolina Cieślik oraz zaproszony przez nią gość specjalny coach Rafał Rogowicz. Spotkanie rozpocznie się 27 maja o godzinie 19:00. Webinarium odbędzie się w formie relacji na żywo na Facebooku, dlatego jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Weź to powięź – Fizjoterapia Karolina Cieślik

Organizatorką wydarzenia jest zawodowa fizjoterapeutka, która na co dzień prowadzi gabinet w Chorzowie. W internecie na profilach społecznościowych opowiada o swojej pracy, tłumaczy specyfikę działania organizmu i opowiada, w jaki sposób przeciwdziałać kontuzjom wynikającym z niezdrowego trybu życia.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać odpowiedni kurs coachingowy zgodny ze standardami ICF?
Jak wybrać odpowiedni kurs coachingowy zgodny ze standardami ICF?
Dowiedz się, jak efektywnie wyselekcjonować kurs coachingowy, mając na uwadze standardy ICF. Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności, aby podejmować świadome decyzje edukacyjne.
Wybór akcesoriów dziecięcych – wózek
Wybór akcesoriów dziecięcych – wózek
Wybierz odpowiedni wózek dla swojego dziecka z naszym poradnikiem. Zastanawiamy się nad bezpieczeństwem, komfortem i funkcjonalnością - wskaźnikami, na które powinieneś zwrócić uwagę.
Dlaczego ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne w czasie pandemii 
Dlaczego ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne w czasie pandemii 
Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne w czasie pandemii i jakie kroki można podjąć, aby zmniejszyć negatywne skutki pandemii na zdrowie psychiczne.