Jak stres wpływa na nasz umysł i ciało? – webinarium

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Długotrwały stres i napięcie może prowadzić do rozwoju stanów lękowych i dolegliwości fizycznych. O działaniu stresu opowie dwójka specjalistów.

Wydarzenie jest kierowane do osób zainteresowanych zmniejszeniem nerwowych dolegliwości i objawów, które mogą przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. O roli stresu i jego negatywnym oddziaływaniu na układ nerwowy opowiedzą fizjoterapeutka Karolina Cieślik oraz zaproszony przez nią gość specjalny coach Rafał Rogowicz. Spotkanie rozpocznie się 27 maja o godzinie 19:00. Webinarium odbędzie się w formie relacji na żywo na Facebooku, dlatego jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Weź to powięź – Fizjoterapia Karolina Cieślik

Organizatorką wydarzenia jest zawodowa fizjoterapeutka, która na co dzień prowadzi gabinet w Chorzowie. W internecie na profilach społecznościowych opowiada o swojej pracy, tłumaczy specyfikę działania organizmu i opowiada, w jaki sposób przeciwdziałać kontuzjom wynikającym z niezdrowego trybu życia.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak radzić sobie z lękiem i niepokojem
Jak radzić sobie z lękiem i niepokojem
Lęk i niepokój są częstymi uczuciami, które wielu z nas doświadcza w różnych sytuacjach życiowych. Niektóre osoby odczuwają je tylko okazjonalnie, podczas gdy dla innych są one codziennością. Bez względu na to, jak często lub intensywnie odczuwasz lęk i niepokój, istnieją różne sposoby, aby pomóc sobie w radzeniu sobie z nimi. W tym artykule omówimy kilka strategii, które pomogą Ci przezwyciężyć lęk i niepokój.
Aplikacje pomagają walczyć ze stresem i wyciszyć emocje – nowoczesne rozwiązania
Aplikacje pomagają walczyć ze stresem i wyciszyć emocje – nowoczesne rozwiązania
Stres ma katastrofalny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne.
Wybór akcesoriów dziecięcych – wózek
Wybór akcesoriów dziecięcych – wózek
Wybierz odpowiedni wózek dla swojego dziecka z naszym poradnikiem. Zastanawiamy się nad bezpieczeństwem, komfortem i funkcjonalnością - wskaźnikami, na które powinieneś zwrócić uwagę.